Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Banán pískací

Bánán s pískátkem je vhodný pro pejsky, kteří potřebují více odolné hračky a je navržen tak, aby vydržel déle než 5 minut :-).

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Ferribiella
195 Kč
Kategorie: Hračky plyšové a látkové
Hmotnost: 0.081 kg
Položka byla vyprodána…

Série hraček připomínajících ovoce jsou skutečným hitem. Tato úžasná hračka pro psa je vyrobena z žinylkové látky a gumy. Uvnitř má pískátko, které podporuje ještě zábavnější hru.

Hračka banán je perfektní dárek pro psa. 

 

Pamatujte, že zvíře by si mělo vždy hrát pod dohledem majitele. Neexistují žádné nezničitelné hračky, nezapomeňte je vybírat podle velikosti a temperamentu vašeho mazlíčka!

 

Materiál: Ženilková látka, guma

Rozměry: Ø4 x 15 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu