Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

BiBi SPECIÁLNÍ NABÍDKA

android-chrome-144x144

 

Jako poděkování za Vaši přízeň jsem pro Vás připravila speciální nabídku.

 

Jedná se o nabídku kterou na našem klasickém webu BiBi FOOD nenaleznete a je určena právě Vám. Připravila jsem si pro Vás degustační menu na 6 dní.

 

BiBi 6 denní mix pro Vašeho miláčka

510

Malá plemena Střední plemena Velká plemena

A jako další bonus Vám garantujeme vrácení peněz, pokud Váš čtyřnohý mazlíček nebude spokojený a nebude mít vymetenou misku. 

 

Toto menu je určeno pro všechny pejsky kteří si rádi dopřávají to nejlepší a díky tomu jsou zdravější, vitálnější a veselejší.

V menu naleznete všechny naše psí pokrmy:

Hovězí Búúú a Hovězí Kastrol - hovězí maso je bohaté na železo, selen, zinek a vitamíny B6 a B12. Obsahuje mnoho bílkovin, které jsou potřebné pro tvorbu svalů a podporuje zdraví srdce.

Kuře z kuřete Kuře z Dvorku - kuřecí maso je bohaté na bílkoviny, selen a niacin, který je potřebný k dobrému zažívání. Zdravé oleje a omega kyseliny způsobí, že Váš pejsek bude mít krásnou a hladkou srst!

Krůtí hudry - Jak štěňátka, tak i psí senioři jsou citlivý na zoubky, buď jim rostou a nebo vypadávají. Naši mletou pochoutku si zamilují od prvního ochutnání. Krůta je hlavně méně kalorická a tučná, proto je vhodné ji zařadit do jídelníčku pro psí seniory.

Ryba z vody - Ryba je antialergenní potravinou, která je vhodná pro všechny pejsky v jakémkoliv věku. Tento pokrm je bohatý na esenciální mastné kyseliny, které přispívají ke zdravé a lesklé srsti. Navíc jsou životně důležité, neboť si je tělo nedokáže samo vyprodukovat.

 

Orientační denní dávkování: 
Unknown

 

Zpět do obchodu