Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

SLOMO kočičí lízací podložka LICKIMAT

Kočičí SLOMO podložka 20x20cm je navržena tak, aby kombinovala suché, mokré, syrové a obzvláště měkké nebo tekuté krmivo současně 

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LickiMat
339 Kč
Kategorie: Pro radost

Co můžete servírovat na LickiMatu?

Prakticky cokoli, co má váš pes nebo kočka rád/á. Můžete improvizovat a experimentovat k radosti svého srdce. 

Na LickiMatu lze podávat spousty různých lahůdek, abyste zjistili, co má váš mazlíček nejraději. Kurzy jsou vysoké, že se jim budou líbit všechny, protože tato zábava je kombinována s novým lízacím zážitkem.

Jaké jsou nejoblíbenější lahůdky pro LickiMat?

Zadní část lžíce nebo špachtle můžete použít k:

 • Rozložení oblíbeného mokrého jídla vašeho mazlíčka
 • Nanesení jogurtu
 • Rozetření arašídového másla Rogy
 • Vtlačení mletého masa nebo čerstvých BiBi FOOD jídel (můžete ho dokonce ohřát v mikrovlnce);
 • Rozmačkání ryb z plechovky (sardinky, tuňák, losos)
 • Nasypání syrové nebo vařené zeleniny (dýně, brambory, mrkev)
 • Inspirujte se na sociálních médiích a získejte nápady od jiných.

Pokud spěcháte nebo vám došly roztíratelné suroviny, můžete rozdrtit oblíbené suché jídlo vašeho psa a dát ho na mokré LickiMat.

Můžete nalít kuřecí vývar, kostní vývar nebo šťávu na jakýkoli LickiMat pro zábavu nebo v kombinaci s čímkoli jiným.

Někteří majitelé psů používají probiotické mléko nebo dávají na LickiMat léky svého psa s pamlsky.

Kde najdu recepty na LickiMatky?

Kliknutím na odkaz zde získáte blog receptů na Instagramu. 

 

Mohu použít LickiMat jako misku na krmení?

Určitě. Malí psi milují krmení z LickiMat. LickiMatka je vhodná i pro použití jako miska na mokré nebo suché krmivo. SloMo ™ je speciálně navrženo jako kombinovaná podložka pro mokré a suché krmení.

Mohu zmrazit LickiMat?

Ano můžete.

Pokud LickiMatku skladujete v chladničce, přikryjte jej potravinářskou folií, abyste udrželi svěžest surovin.

Mohu LickiMatku použít v mikrovlnné troubě?

Můžete pokrmy připravovat v mikrovlnné troubě a zacházet s nimi tak, jak byste to dělali s jakýmkoli jiným pokrmem. Při používání LickiMat classic (měkká) v mikrovlnné troubě, může být lepší podložku položit na talíři, aby nedošlo k rozlití horkých tekutin při vyjímání. 

Mohu pokrýt celou LickiMatku?

LickiMatka je navržena tak, aby byla pokryta roztíratelnými lahůdkami až k okraji.

Mám zkusit více než jeden typ LickiMatky?

Různé povrchy vyhovují různým typům pamlsků: kašovité, pevné, husté, tekuté apod. Různé povrchy také odlišně reagují na tlak psího jazyka. Měli byste experimentovat s různými povrchy: Buddy, Playdate, Soother.

Je LickiMatka vhodná pro velkého psa?

Určitě. Byli byste překvapeni, jak dlouho vydrží malé množství chutné pochoutky i u velkého psa.  

Bude můj pes žvýkat LickiMatku?

Je to velmi nepravděpodobné. Téměř všichni psi mají zájem spíše o olizování, a ne o okusování gumy. Ač se může stát, že nějaký pejsek okouše rohy LickiMatek. Majitelé psů náchylných k okusování čehokoli a všeho by měli svého pejska pečlivě sledovat, nebo použít LickiMat Deluxe, která má plastovou základnu z TPC a je tím do značné míry nekousatelná.

Mohou dva psi sdílet LickiMatku?

Záleží samozřejmě na psech. Existuje mnoho instagramových fotografií několika psů, kteří sdílejí LickiMatku, ale měli byste vždy dohlížet na své mazlíčky, pokud nejsou zvyklí na sdílení pamlsků. Dokonce jsme viděli kočky a psy sdílet LickiMat!

Jak vyčistím LickiMatku?

Většina LikiMatek je vhodná do myčky. Klasické LickiMatky je třeba po každém použití umýt. Čištění kartáčem není obvykle nutné. Otočte je a nechte je přirozeně uschnout. Ještě lepší je něčím podložit, abyste zajistili dostatek vzduchu kolem ní, aby lépe uschla.

 

Kterou si vybrat?

Licki Mat Classics má tři povrchy: Buddy, Playdate a Soother.  

 • Buddy má složitější povrch ve tvaru křížků a umožňuje dělení potravin a pamlsků
 • Playdate má samostatné kapsy ve tvaru čtverců, které mohou obsahovat jídlo. Kapaliny se snáze zpracovávají a uchovávají odděleně od ostatních potravin nebo pamlsků
 • Soother (měkká), Soother Tuff (tvrdá), Soother Tuff Pro (tvrdá s měkkým vnitřkem) ve tvaru bodlinek umožňuje olizovat měkká a tekutá jídla pomocí speciální simulace jazyka

LickiMat Tuff - pokud je váš pes žvýkač čehokoli nebo štěně s nezbednými zuby, měli byste si určitě vybrat z řady Tuff nebo modelů Slomo . Jsou prakticky nezničitelné. Rohože jsou vhodné pro syrové, mokré, suché a tekuté krmivo pro psy, stejně jako pro jakýkoli druh pamlsků a pomazánek

LickiMat SloMo jsou navrženy tak, aby kombinovaly suché, mokré, syrové a obzvláště měkké nebo tekuté krmivo pro psy současně

LickiMat  Wobble  je jedinečná mísa s gumovými důlky na povrchu podložky na vnitřní straně. Je navržena tak, aby kombinovala mokré, syrové a zejména měkké nebo tekuté  krmivo pro psy  a pamlsky. Je extrémně vhodná pro zmrazení tekutých pamlsků a pomazánek - dokonce i zmrazení různých tekutin ve vrstvách, s nebo bez pevných pamlsků přidaných do směsi, aby váš pes mohl strávit hodiny prací na hledání dalších překvapení  

LickiMat  Splash  je připevnitelná Licki Mat  s přísavkou určená k připevnění na hladké povrchy stěn a vany. Splash je určena pro použití s měkkými a roztažitelnými pamlsky pro psy 

 

 • vyrobeno z netoxického potravinářského TPR a recyklovatelného polypropylenu
 • 20 x 20 cm / 8 „x 8“
 • vhodné pro všechny psy a kočky (nejprve dohlížejte na mazlíčka, dokud si nebudete jisti, že nebude žvýkat podložku)
 • mrazák bezpečný
 • vhodné pro mikrovlnné trouby
 • možno mýt v myčce

inspirace

inspirace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podložka LickiMat je perfektní volbou pro boj s nudou u psů nebo koček. Různé povrchy Buddy™, Playdate™ a Soother™ fungují odlišně s různými lahůdkami a jídlem. Vyzkoušejte je všechny a zjistěte, které povrchy nejlépe vyhovují vašim mazlíčkům.

LickiMat umožňuje experimentovat a objevovat oblíbené lahůdky vašeho mazlíčka. Arašídové máslo, Lata Kita Mata, mandlové máslo, jogurt, rozmačkané sardinky, dýňové pyré, drcené sušenky, na co si jen vzpomenete! Užijte si cestu objevování oblíbených zdravých lahůdek vašeho mazlíčka.

Dlouhodobé olizování malého množství dobrůtek může být velkým potěšením. Je to jednoduché a levné, skvělé do útulků, kde většina zvířat trpí chronickým stresem. Rohože LickiMat jsou také ideální pro běžný domov, kde mohou účinně potlačit ničivé chování psa, který zůstal sám doma, a tím zachránit vaše boty před okousáním :)

Tím všestrannost LickiMat nekončí. Podle veterinářů a páníčků funguje dobře při ošetřování, k uvolnění mazlíčka a odvádění pozornosti od ne vždy příjemných úkonů, jako je např. stříhání drápků, očkování, koupání a další.

Při výcviku se využívají podložky LickiMat jako pomůcka k nastolení poslušnosti psů. Fungují jako motivační odměna za dobře odvedenou práci, která dělá z výcviku zábavu.

LickiMat poskytuje příležitost servírovat zdravé svačiny pro našeho čtyřnohého přítele, nebo mu udělat skutečnou hostinu :) Když je náš pes nebo kočka nemocná a chcete jim pomoci se brzy uzdravit a posílit jejich organismus, může LickiMat pomoci při podávání vitamínů nebo léků. Domácí mazlíček si je mezi pochoutkami na podložce ani nevšimne a všechno pěkně sní. Kromě toho rohož perfektně funguje jako stimulátor chuti k jídlu.

A věděli jste, že rohože LickiMat jsou vhodné pro zmrazování? V horkém počasí nenajdete nic lepšího než „zmrzlinu“ z podložky :)

LickiMat je také skvělá miska pro hltavé pejsky, protože prodlužuje dobu konzumace jídla. LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího krmení vašeho mazlíčka mokrým i suchým krmivem. Suché jídlo přirozeně spadá do prostorů v Buddy™ a Playdate™, zatímco vlhké jídlo lze vtlačit do podložky pomocí lžíce nebo špachtle.

LickiMat je inovativní produkt, který vynalezla australská společnost Innovative Pet Products. Hlavním cílem této společnosti je poskytovat produkty, které se starají o zdraví a pohodu zvířat. Výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů - netoxických a bezpečných a za použití nejmodernějších výrobních technik.

 

 

Zpět do obchodu