Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Narozeninové šáňo s pískátkem

Hledáte jedinečnou hračku pro svého psa? Narozeninová láhev „Let's Celebrate“ nesmí chybět ve vaší sbírce

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
285 Kč

Plyšová láhev pro psa? Nyní může být oslava narozenin vašeho mazlíčka ještě vzrušující! 


Lahev díky své nízké hmotnosti a tvaru umožňuje mazlíčkovi ji pohodlně uchopit, přenést nebo aportovat. Kromě toho šustící prvky a pískot umístěný uvnitř povzbuzují vašeho mazlíčka ke společné hře a velmi atraktivní zábavě.


Láhev je vyrobena z plyše - materiálu, který je bezpečný pro psí zuby i dásně.

 

Vezměte prosím na vědomí, že žádné hračky nejsou nezničitelné. Hračky by měly být vybírány podle temperamentu a schopností našeho mazlíčka. 

Materiál: Polyester 

Rozměr: 8 x 28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu