Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kompletní sada Groomi černá

Rozlučte se s chlupatou sedačkou. Dejte sbohem bílé srsti na černém svetru. Zapomeňte na chuchvalce chlupů v rozích místností. Kartáč Groomi zbavuje domácnost 95 % strastí spojených s línáním! Groomi je vhodný pro psy, kočky i pro koně. V kompletní sadě najdete hřeben a tři náhradní nástavce.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Groomi
1 380 Kč

Plánujete pustit chlup? Pročísněte psovi trup!

Kartáč je vyrobený z recyklovaného plastu a nerezové oceli, která je jistotou, že nejpodstatnější část vyčesávátka nebude rezivět, a to ani v případě, že ho třeba zapomenete venku. Jakmile se hřeben ztupí, není problém kartáč vyměnit. Stačí povolit rychloupínací šroub a vyměnit starou násadu za novou.

Jeden hřeben vydrží 18 měsíců!

Se sadou tří hřebenů v kompletní sadě je to několik let šťastného kartáčování a chlupu prosté domácnosti.

Snímek obrazovky 2024-01-13 v 12.41.44

4 DŮVODY, PROČ POTŘEBUJETE GROOMIHO

Kartáč k vyčesávání chlupů Groomi je pečlivě navržený tak, aby zaručoval šetrnou a efektivní péči o srst. Je pro něj typická širší plocha a nízký design, což zabraňuje poranění kůže a zajišťuje, že se srst neláme.

Není nutné vyvíjet tlak, takže pejsek nezažívá žádné nepohodlí a vyčesávání si může užít. Spousta psů má k vyčesávání odpor, a to právě kvůli nevhodným produktům. Kartáč Groomi změní názor vašeho psa!

V bezpečí bude nejen kůže a srst vašeho miláčka, ale i vaše končetiny, protože rukojeť kartáče je ergonomická

Výsledky, kterých Groomi dosahuje, musíte vidět, abyste jim uvěřili, a proto nabízíme 100% záruku spokojenosti pro vás i vašeho mazlíčka!

 

VAROVÁNÍ:

Tento produkt není určen pro použití u zvířat s mimořádně dlouhou srstí a/nebo alergiemi nebo kožními onemocněními nebo zvířat mladších 6 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu