Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Balzám na tlapky - Paw soother plechovka 59ml

Potřebuje váš pejsek pomoci s tlapkami? Jsou drsné, nebo suché? Paw Soother je přesně to, co doporučí váš veterinář! Paw Soother je přírodní balzám, který hluboce uzdravuje, zvlhčuje a vyživuje polštářky vašeho pejska, takže jeho tlapky jsou hladké a zdravé. Tento organický léčivý balzám je veganský, topický balzám složený z přírodních bylin a jedinečných rostlinných olejů, které pomáhají zmírnit špatný stav tlapek.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
448 Kč
Kategorie: Pro zdraví

Tlapky jsou základní součástí celkové pohody vašeho psa. Pokud suché, drsné, popraskané tlapky trápí vašeho psího společníka, je na čase je ošetřit.

Paw Soother je organický rostlinný léčivý balzám vytvořený k uklidnění, ošetření, hojení a ochraně tlapek vašeho pejska. Zdá se vám, že si váš pes neustále olizuje tlapky? Máte obavy z popraskaných a loupajících se polštářků? Paw Soother balzám na tlapky je tu, aby vám pomohl.

Paw Soother je ideální pro léčbu, hojení a ochranu proti: 

  • Jizvy a rány
  • Hyperkeratóza tlapek
  • Příznaky alergie na tlapkách
  • Extrémní povětrnostní podmínky
  • Suché a podrážděné lokty
  • A více!

 

Navzdory běžným mylným představám by psí tlapky neměly být suché a drsné. Zdravé tlapky by měly být hydratované, pružné a houbovité. To usnadňuje psům chůzi a běh a navíc je chrání před úrazem.

Dopřejte psím tlapkám, aby vypadaly a cítily se svěže s tímto pohodlným, výkonným, 100% přírodním balzámem pro psy.

DÁVKOVÁNÍ:

Pro čistou aplikaci jednoduše otevřete, otočte spodní částí a namažte balzám přímo na psí ťapku. Můžete vmasírovat. Tlapky budou hned po aplikaci úhlednější, avšak doporučuje se pokusit se pejska udržet chvilku v klidu, než se vsákne alespoň první vrstva. Jako nejlepší čas pro nanesení produktu Vám doporučujeme, než pejsek půjde spát, kdy má jeho tělo dostatek času na regeneraci a hojení. Za ideální dávkování se považuje 2-3x za den, jednou z toho nejlépe před spaním.

DOPORUČENÍ:

Chvilkové rozptýlení pejska Vám může v aplikaci Paw Sootheru značně pomoct. Používejte odměny při bezproblémovém namazaní, nebo využijte čas po jídle. Čím více času bude produkt mít na vstřebání se, tím dříve pak budou vidět výsledky. Od zákazníků se k nám dostávají „domácí“ tipy, mezi ně mimo jiné patří i nandání dětských ponožek po aplikaci aby zbránily pejskům v olizování a vytvořili ideální prostření pro splynutí produktu s pokožkou.

Produkt je schválený Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 126-18/C

Balzám na tlapky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu