Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Analýza zvířecího mikrobiomu

Záleží vám na zdraví vašeho psa? Je vašemu miláčkovi stále hůř, ale na veterině jste se nic pořádného nedozvěděli? Potřebujete vědět, jak psovi svědčí sport? Chcete uchovnit psa či fenu a rádi byste měli kompletní přehled o zdravotním stavu? Nebo si chcete ověřit, jak mu svědčí, čím krmíte? Zjistěte o jeho zdravotním stavu VŠECHNO potřebné analýzou střevního mikrobiomu. 

Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Genetify
7 865 Kč
Kategorie: Pro zdraví

Sportovec, alergik nebo chlouba rodiny? Získejte kompletní přehled o zdraví psa

Pro zdraví a vitalitu našich mazlíčků dělají páníčci vše, jak nejlépe dovedou. Bohužel čas někdy ukáže, že ač udělali vše podle nejlepšího vědomí a svědomí, všechny snahy selhaly. Na to, jak často se pleteme, poukazuje i statistika, která odhaluje bolestivá fakta: Každý druhý pejsek do 10 let onemocní rakovinou, vysoký počet psů k této věkové hranici z různých důvodů ani nedojde. 

MYSLET SI, že něco děláme správně, a SKUTEČNĚ ZJISTIT, jak to dělat dobře, jsou dva diametrálně rozdílné přístupy. Analýza střevního mikrobiomu u psa odhalí to, co byste ve výsledcích krevních testů hledali jen marně. Navíc už dávno víme, že střeva jsou druhý mozek, Toto tvrzení souvisí s tím, že střeva se počtem neuronů (nervových buněk) vyrovnají míše. Tyto neurony produkují neuroaktivní látky, což ovlivňuje mozek a psychiku.

dog-1543294_640

Co to ten mikrobiom vlastně je?

Střevní mikrobiom je společenství mikrobů žijící ve střevech. Jsou zásadní pro trávení a příjem živin a vitamínů. Malé množství bakterií mají psi v žaludku a tenkém střevě, ale většina pracuje v tlustém střevě. Když se přemnoží “ty dobré” bakterie, je to podobně destruktivní, jako když je málo “těch špatných”. Jinými slovy: Ve střevech musí panovat rovnováha

Pokud se nemocí, stresem nebo užíváním léků rovnováha naruší, trpí celé tělo. Při dlouhodobém narušení pak vznikají chronické problémy. Nejčastější trable, na kterým pejskům zaděláváte špatnou stravou, tedy narušením harmonie střev, jsou:

- potravinové alergie a intolerance,

- oslabený imunitní systém,

- rozvoj autoimunitních poruch (Addisonova choroba, hemolická anémie, hypotyreóza…)

- chronický průjem,

- zánět střev,

- problémy se srstí,

- psychické potíže ve formě úzkosti a další.

Co zjistíte díky analýze mikrobiomu?

  • Komplexní přehled o stavu mikrobiomu, a tím i celkové kondici organismu psa.
  • Jak psovi vyhovuje jeho stávající výživa i to, co je nutné doplnit či vynechat, aby se vyřešily jeho zdravotní problémy.
  • Jak zvířeti svědčí pohybová aktivita a co můžete udělat pro zlepšení fyzické kondice,
  • Jak se vašemu čtyřnohému parťákovi daří vypořádávat se stresem, o kterém nemůže mluvit jako člověk, ale rozhodně je tu riziko, že se s ním potýká.
  • Co udělat proto, aby byl mikrobiom vyvážený ke spokojenosti, vitalite a dlouhověkosti vašeho psa.

Jak to funguje? Rychle, jednoduše a diskrétně

1. Objednáte si analýzu zvířecího střevního mikrobiomu a kurýr vám přiveze odběrovou sadu.. 

2. Návod, odběrovou zkumavku, spotřební materiál i zpětnou obálku, ve které vzorek předáte kurýrovi, najdete v odběrové sadě.

3. Odběrovou sadu aktivujete na webu naše partnera www.genetify.me/activate, kde vás provedou celým procesem odběru vzorku. 

4. Na konci aktivace si zvolíte místo a čas vyzvednutí kurýrem, který od vás převezme vzorek ve zpětné obálce (obálku nemusíte nijak označovat, vše za vás udělá kurýr). 

5. Výsledky obdržíte do 6 až 8 týdnů od chvíle, kdy dorazí vzorek do laboratoří v Brně. 

6. Dostanete přibližně 30 stránkový report, jak v tištěné, tak elektronické podobě v Genetify Self-care zóně, popřípadě vám ho pošlou na e-mail uvedený při aktivaci odběrové sady. 

Jak takový report vypadá, mrkněte tady.

V případě jakýchkoliv dotazů nám zavolejte na 724 611 352.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu