Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Sova s balónkem

Plyšová sova zaujme svým okouzlujícím vzhledem. Její bříško je koule z provazu. Nyní si s ním mazlíček bude moci hrát, pohodlně ho zachytit. Je vhodný i pro aportování a společné hraní s majitelem. 

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
315 Kč

Vánoce jsou nádherným obdobím roku, na které je potřeba se předem řádně připravit. Co tě udělá šťastným? Dárkové předměty! Překvapte svého mazlíčka originální hračkou, která mu ukradne srdce! 

Designéři Ferribiella vědí, jak upoutat pozornost. Sova v klobouku je hračka, kterou si můžete zamilovat! Navíc to bude okouzlující dekorativní prvek. 

Pozornost! Neexistují žádné nezničitelné hračky. Je třeba mít na paměti, že hra zvířete by měla vždy probíhat pod dohledem opatrovníka. Výrobek není vhodný ke spotřebě. Aby se zabránilo zranění, měla by být hračka pravidelně kontrolována, zda není poškozená nebo uvolněné části, a v případě potřeby je vyměňována. 

Rozměry: 20 x 8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu