Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ptáček na prutu

Ptáček s peříčkem stimuluje kočičí instinkty. Umístěním na dlouhý provázek má mazlíček možnost lovit pírko, házet s ním tlapkami.

Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
105 Kč
Kategorie: Kočičky

Hračka na rybářském prutu je skvělým návrhem pro lovce koček.

Hračka je navíc vybavena dlouhou dřevěnou tyčí, díky které je hraní s kočkou mnohem příjemnější. Navíc se vyhneme riziku, že nás při hře s kočkou nechtěně poškrábeme.

Všechny materiály použité k výrobě hračky jsou pro našeho mazlíčka bezpečné.

Velikost ptáčka: 22cm (bez ocásku 12cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu