Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Pamlsky hmyzí

Jedná se o monoproteinové svačiny malé velikosti, jejichž složení je založeno na živočišných bílkovinách pocházejících z jiných zvířat než přežvýkavců, konkrétně Hermetia illucens, jinak zvaných larvy moucha černého. 80g

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Syta micha
195 Kč

Pamlsky s hmyzem pro psy

"Proč nejíst hmyz?"

Výběr správného tréninkového občerstvení může být pro majitele někdy problém. Je to dáno tím, že pes bojuje s intolerancí či potravinovou alergií a navíc je velmi vybíravý. V takové situaci přichází na pomoc Syta Micha a nabízí pamlsky s hmyzem.

Jedná se o monoproteinové svačiny malé velikosti, jejichž složení je založeno na živočišných bílkovinách pocházejících z jiných zvířat než přežvýkavců, konkrétně Hermetia illucens, jinak zvaných larvy moucha černého.

Jedlé hmyzí proteiny pro psy jsou mistrovskou alternativou vyznačující se nízkou alergenitou a vysokou stravitelností. Mezi specifika larev černého vojáka patří:

  • Vysoký obsah kvalitních bílkovin, bohatých na všechny esenciální aminokyseliny, které jsou výborným stavebním kamenem svalové tkáně.
  • Přítomnost kyseliny laurové s antimikrobiálními vlastnostmi.
  • Zdroj palmitových a olejových kyselin, které pozitivně ovlivňují oběhový systém včetně hladiny cholesterolu.
  • Zdroj vitamínů a minerálů, jako je mangan, železo, zinek, měď, vápník a fosfor.

Kromě hmyzu obsahuje složení jablka a jahody, které mají pozitivní vliv na trávení. Polyfenoly v nich obsažené navíc zmírňují oxidační stres, což přispívá ke snížení zánětlivých stavů v těle psa. Přítomnost organických sloučenin v jablkách a jahodách navíc tím, že snižuje pH obsahu potravin, vytváří příznivé podmínky pro růst probiotických bakteriálních kmenů, čímž omezuje rozvoj patogenní mikroflóry.

Díky své lákavé vůni a jedinečné měkké struktuře mohou být tyto pamlsky úspěšně podávány štěňatům, dospělým i starším psům.

Složení : Larvy černé mouchy (Hermetia illucens) 47 %, batáty 20 %, jablko 7,5 %, jahody 7,5 %, rostlinný glycerin, minerály.

Analytické složení :

  • Hrubý protein: 16 %
  • Obsah tuku: 12 %
  • Vlhkost: 17%
  • Hrubý popel: 5 %
  • Hrubá vláknina: 15 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu