Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Oslík pískácí

Naše nabídka zahrnuje okouzlující barevné oslíky. Díky tomu, že jsou vyrobeny z latexu, jsou pohodlné na hraní jak s majiteli, tak venku. Pískátko povzbuzuje vašeho mazlíčka k zajímavé a vzrušující zábavě.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
139 Kč

Tvůrci značky moc dobře vědí, jak vytvořit jedinečné a okouzlující hračky zároveň.
Darujte dnes svému mazlíčkovi roztomilé hračky, které vám vykouzlí úsměv na rtech a radost z vrtění ocáskem vašeho mazlíčka.
Malé rozměry hraček umožňují pohodlnou přepravu, zachycení a hru s oslíkem. Jsou ideální jak na hraní venku, tak na doma.

 

Rozměry: 9cm x 6cm

 

ZAPAMATOVAT SI! Neexistují žádné nezničitelné hračky, důležité je, aby hračky byly vybírány v souladu s povahou a temperamentem psa. Zábava by měla vždy probíhat pod neustálou péčí a kontrolou majitele.

 

* BARVA HRAČKY DODÁVÁNA NÁHODNĚ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu