Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ochranný vosk na tlapky -Paw tection plechovka 59ml

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak tlapky vašeho pejska zůstanou zdravé i za nepříznivého počasí, jako je sníh a extrémní teplo? 

Tento balzám snadno ochrání tlapky před horkými povrchy, jako jsou chodníky, štěrky, kameny a drsnými prvky, jako je zimní solný posyp, sníh, extrémní teploty. Funguje také na snížení účinků kontaktu s alergeny, včetně trávy, pylu a plísní.

 

Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
448 Kč
Kategorie: Pro zdraví

Věděli jste, že psi se rodí se super hladkými, citlivými polštářky na tlapkách, které je původně chránily při procházkách přírodou? Horký beton, drsné teploty a toxické alergeny mohou způsobit, že tlapky vašeho psa budou drsné, popraskané a oloupané. Poškození jejich tlapek může být bolestivé a způsobit utrpení v jejich každodenním životě.

Léčebný balzám PawTection vytváří výživnou a ochrannou bariéru pro tlapky polštářků vašich pejsků, které jim umožňují volně běhat na jakékoli procházce po celý rok! 

 

PawTection chrání tlapky před poškozením:

Horké povrchy, jako je dlažba, štěrk, písek, beton, paluby atd.
Drsné prvky jako led, sůl, sníh, nerovný terén a extrémní teploty
Snižuje účinek kontaktu s alergeny včetně trávy, pylu a plísní

 

Esenciální oleje jako ylang ylang a levandule pomáhají uklidnit podráždění a vyvážit sucho, zatímco vláčné mangové máslo bojuje proti volným radikálům a hluboce zvlhčuje polštářky tlapek.

Máme boty a naši psi mají PawTection.

 

Přísady jsou organické a rostlinné. S nejvyšší kvalitou a přirozenými léčivými vlastnostmi jsou tyto balzámy účinné a bezpečné.

 

PawTection složení:

Mangové máslo | Bohatý na vitamíny A, C a E pomáhá bojovat proti volným radikálům, které způsobují sucho a praskání v tlapách
Olej z rýžových otrub | Přírodní antioxidant bohatý na minerály a vitamíny, který hluboce proniká do vrstvy pokožky a vyživuje ji
Esenciální olej z levandule | Uklidňuje nepohodlí, léčí a bojuje proti choroboplodným zárodkům a bakteriím a přirozeně zmírňuje úzkost a stres
Extrakt z rozmarýnu | Přírodní konzervační látka a antioxidant se silnými protizánětlivými vlastnostmi

Zbývající základní přísady: slunečnicový olej, karnaubský vosk, slunečnicový vosk, kandelílový vosk, přírodní vitamin E, benzoinová pryskyřice

DÁVKOVÁNÍ:

Pro čistou aplikaci jednoduše otevřete, otočte spodní částí, a naneste produkt na tlapky Vašeho pejska. Ihned po nanesení budou packy úhlednější ale i tak doporučujeme nechat pár minut po aplikaci produkt vsáknout. Nejvhodnější čas pro použití produktu PawTection je před odchodem ven. 

DOPORUČENÍ:

Rozptýlení pejska Vám může pomoci při získávání času potřebného pro to, aby kůže stihla plně absorbovat produkt. Odměňte pejska nebo aplikujte po jídle, snížíte tak riziko že pejsek bude produkt z pacek olizovat. Pro nejlepší výsledky doporučujeme kombinovat se sesterským produktem Paw Soother – balzám na tlapky.

Produkt je schválený Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv pod číslem 124-19/C

Ochranný vosk do kapsy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu