Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Narozeninový dort s pískátkem

Plyšák ve tvaru dortu, proč ne? Narozeniny jsou také významným dnem pro našeho mazlíčka, který se stává součástí naší rodiny. Hračka má uvnitř pískátko . Našeho mazlíčka může doprovázet i v kterýkoli jiný den v roce.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
225 Kč

 

Narozeninová kolekce hraček pro naše psí kamarády je okouzlující novinkou v naší nabídce. Tvůrci značky Ferribiella dokonale vědí, jak vytvořit hračky, které jsou nejen okouzlující, ale také lidem vykouzlí úsměv na tváři. 

Nízká hmotnost a polyesterová výplň umožňují přenášení hračky i menším zvířatům.

Neobvyklá hračka s pískadlem vybízí vašeho mazlíčka ke společné hře – ať už se svým majitelem nebo dalšími psími společníky.

Vezměte prosím na vědomí, že žádné hračky nejsou nezničitelné. Hračky by měly být vybírány podle temperamentu a schopností našeho mazlíčka. 

Materiál: Polyester 

Rozměr: 10 x 15 x 12 cm

Pozornost! pamatujte, že hra se zvířetem by měla vždy probíhat pod dohledem opatrovníka. Výrobek není vhodný ke konzumaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu