Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Narozeninové kost s pískátkem

Narozeninová kost je perfektní dárek pro vašeho mazlíčka k narozeninám, ale může ho doprovázet i v jiné dny v roce.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
195 Kč

Všechno nejlepší k narozeninám!

Narozeninová hračka psí kost je vyrobena z polyesteru nejvyšší kvality . Uvnitř má  také polyesterovou výplň, díky které je plyšák velmi lehký a snadno se přenáší, hází nebo aportuje. 


Uvnitř je navíc pískátko , díky kterému je zábava ještě zajímavější a vzrušující.

Máte skvělý smysl pro humor? Hledáte jedinečnou a jedinečnou hračku pro svého mazlíčka? Kostka bude skvělou volbou, kterou si zamilujete vy i váš pes. 

 

Vezměte prosím na vědomí, že žádné hračky nejsou nezničitelné. Hračky by měly být vybírány podle temperamentu a schopností našeho mazlíčka. 

Materiál: Polyester 

Rozměr: 19 x 12 x 3 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu