Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Kšírky s rukojetí

Trekingový postroj pro psy z ultraodolného nylonu s měkkým polstrováním a reflexním nápisem Comfort line. Rozměry 1,5x38-58cm .

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
275 Kč
Kategorie: Obojky a kšírky

Řada Comfort z vysoce kvalitního nylonu s měkkým polstrováním je velmi pohodlná a obzvláště odolná. Reflexní nápis Comfort navíc zaručuje větší bezpečnost při nočních a večerních procházkách

Rozměry: 1,5x38-58cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu