Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Dárková krabička Smoofl

V dárkové krabici od značky Smoofl najdete ty největší hity! Udělejte pejskovi radost párem dietních a velmi chutných chipsů a karamelovou zmrzlinou, kterou máte hned připravenou k rozlití do nejoblíbenější velikosti formiček. Tohle není jen tak ledajaká kombinace produktů! Tohle je kombinace toho nejlepšího, co můžete dostat.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Smoofl
890 Kč
Kategorie: Za odměnu

Způsob, jak potěšit pejsky a říct páníčkům díky

Dobroty dodáme ve stylové plechové krabičce, která se dá znovu a znovu použít, ať už na uložení dalších pamlsků, hraček nebo jiných nezbytností pro psy. Smoofl vytvořil tento box jako poděkování pro páníčky. Uvnitř jsou sice dobroty pro pejsky, ale neudělá těm nejlepším páníčkům největší radost právě to, že můžou potěšit své čtyřnohé přátele?

 
 
 

Psí chipsy jsou ideální dobrotou pro psí alergiky i milovníky senzací. Rýže, ze které jsou pamlsky vyrobené, je pro většinu zvířat neškodná, navíc je nízkokalorická, takže perfektně vyhovuje všem dietářům. Další ingredience jsou volené vždy s přihlédnutím na zdravotní přínos pro psa. 

Psí zmrzlina je výborným zpestřením nejen horkých letních dnů. Výroba netrvá víc než 60 sekund. V jednom balení najdete 10 nanuků a 10 žvýkacích tyčinek nahrazujících dřívko pro potěšení až do samého konce.

Závazek značky Smoofl jde za rámec samotných pamlsku. Zabalili dobroty do recyklovatelných materiálů, které jsou v souladu s ekologickými principy. Upřednostňují používání surovin z místních zdrojů. Díky tomu vznikají produkty, který jsou nejen ohleduplné ke zdraví vašeho psa, ale i k životnímu prostředí.
 
 
 
Kouzelné okamžiky si zaslouží speciální chuť
 
Každý kousek z malé dílny v Belgii je vytvořený tak, aby vnesl do kouzelných okamžiků mezi vámi a vaším miláčkem speciální chuťový zážitek. Uvidíte sami, jak si váš chlupatý kamarád užívá každé sousto!
 
Překvapivě zdravé ingredience z dobrých zdrojů
 
Smoofl se nebojí konkurovat ostatním pamlskům na trhu originálními a zdravými ingrediencemi jako jsou kriketová mouka, sladkovodní řasy nebo lokální houby. Chipsy jsou převážně z dietní a kvalitní rýže, což z nich dělá nízkotučnou svačinku vhodnou pro jakéhokoliv pejska.
 
Spolupracujeme s těmi, kdo přemýšlí ekologicky
 
Neleží nám na srdci pouze životy vašich pejsků, ale osud celé planety. Proto navazujeme spolupráce se značkami, které považují naši planetu za Matku Přírodu. Ne za supermarket plný neomezených zdrojů, ze kterého je možné bezmyšlenkovitě brát cokoliv a kdykoliv. 
 
smoofl_darkovy_box
 

Složení broučkových chipsů: rýže (90 %), cvrččí prášek (Acheta domestica) (6 %), konopný olej, koncentrát medového prášku (1 %).

Analytické složky: hrubý protein: 9,36 %, hrubý tuk: 5,08 %, hrubá vláknina: 1,40 %, surový popel: 1,44 %, vlhkost: 4,10%. 

Složení rybičkových chipsů: rýže (89 %), prášek z řas Chlorella Sorokiniana (6 %), olej z norského lososa (4 %), koprové špičky (0,5 %), koncentrát jablečné šťávy.

Analytické složky: hrubý protein: 9,07 %, hrubý tuk: 5,42 %, hrubá vláknina: 1,20 %, surový popel: 1,56 %, vlhkost: 4,40%

Obsah každého sáčku chipsů je 24g.
 

Složení karamelové zmrzliny: rýžový prášek (sušený rýžový sirup, rýžový škrob, rýžová mouka) (54 %), fruktóza, guarová guma, celulózový prášek, tapiokový škrob, karamelizovaný cukrový sirup (0,5 %).

Složení tyčinek: tapiokový škrob, sladký bramborový škrob, hrachový škrob, celulóza, kvasnicový prášek, rostlinný glycerin, uhličitan vápenatý. Aditiva: konzervační látky.

Analytické složky: smetanovo-karamelová směs/tyčinky hrubý protein: 0,79 %/4,6 %

  • hrubý tuk: 0,41 %/0,35 %
  • hrubá vláknina: 1,50 %/4,00 %
  • surový popel: 1,50 %/4,00 %
  • vlhkost: 3,30 %/16,00 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu