Balzám na vrásky - Wrinkle balm stick 59ml

498 Kč
Skladem

Věděli jste, že záhyby obličeje vašeho pejska a vrásčité záhyby jsou velmi náchylné k infekcím, podráždění a hromadění bakterií? Organický balzám na vrásky společnosti Natural Dog Company je patentovaný přírodní balzám na psy k přírodnímu ošetření. Je speciálně vyvinut pro ošetření a prevenci kožních stavů. Wrinkle Balm zklidňuje a léčí nepřeberné množství běžných vrásčitých psích potíží, jako je dermatitida na kůži, kvasinkové a bakteriální infekce, boláky, psí akné, strupy a další! 

Můžeme doručit do:
24.9.2021
Kategorie: Kosmetika

Balzám na vrásky je obohacen o jemné, ale silné rostlinné výtažky s protiplísňovými vlastnostmi, které likvidují kvasinky a bakterie. Obsahuje vitamíny a antioxidanty, zlepšuje stav kožního záhybu a předchází budoucím nečistotám. Používáme nejkvalitnější organické přísady, které pomáhají přirozeně uzdravovat, uklidňovat a chránit pokožku vašeho psa.

Tento hojivý balzám je skvělý na obličej a podrážděné záhyby uší. Je bez vůně, přirozeně uklidňující a pomáhá snižovat zápach z postižených oblastí.

Balzám na vrásky je nezbytný pro léčbu a prevenci: 

  • Kvasinkové a bakteriální infekce
  • Zarudnutí, odření a zánět
  • Vředy a psí akné 
  • Interdigitální cysty
  • Svědění a šupinatá kůže
  • Vypadávání chlupů a lysiny
  • Nepříjemný zápach

 

Pokud jsou příznaky zanedbávány a neléčeny, problémy mohou vést k mnohem závažnějším stavům, jako je pyodermie, závažná bakteriální infekce a kožní onemocnění. Je naší povinností jako milujících majitelů zajistit, abychom je udržovali zdravé a šťastné.

Udržujte Fídův obličej, záhyby a vrásky zdravé pouhým použitím léčebného balzámu několikrát denně! Váš pes vám poděkuje.  

Balzám proti vráskám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: