Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Veganské plátky s banánem, nebo s červenou řepou

Vhodné pro pejsky s alergiemi na maso a také pejsky s ledvinovou a jaterní dietou. Přírodní a ručně vyrobené křupavé plátky.

Příchutě
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Lata Kita
145 Kč
Kategorie: Sušené maso

White Brother - Vegan

je produkt odlišný od všech ostatních. Liší se nejen vizuálně, jeho obsahem je cesta do úplně jiné země. Stejně jako všechny naše výrobky jsou i veganské - bílé pochoutky přirozeně a ručně vyráběny z pečlivě vybraných a kvalitních surovin. Je to pocta psům, kteří mají zvláštní výživové potřeby, ale také hledají lahodnost a jedinečné vůně. Přečtěte si složení, zkuste a nezapomeňte alespoň trochu nechat pro svého mazlíčka - protože s tím máme velký problém.

White Brother - Vegan s pastinákem 21%, sladkými bramborami 21%, kokosem 5%, banány 21%, jablky 21% a lněnými semínky 11% :

- je to vitaminová bomba

- je to pochoutka ideální pro sportovní psy

- podporuje práci imunitního systému

- je to štíhlá postava

 

PASTINÁK

Pastinák je cenným zdrojem éterických olejů, flavonoidních glykosidů, rostlinných tuků, bílkovin, sacharidů, vlákniny, rostlinných cukrů, vitamínů - vitamín A, vitamínů B (vitamíny B1, B2, B3, B6 a B9), vitamínů C, E a K a minerály - zinek, fosfor, hořčík, draslík, sodík, vápník a železo.

 

KOKOSOVÁ KŘIVKA

Kokosová buničina obsahuje cenné živiny, jako jsou minerály - zinek, fosfor, hořčík, sodík, draslík, vápník a železo, a vitamíny - vitamíny B (vitamíny B1, B2, B3, B6 a B9), vitamín C, E a K a nasycené mastné kyseliny

 

SLADKÉ BRAMBORY

 Sladké brambory jsou dobrým zdrojem vitamínů B: B1, B2, B3, B5 a B6 . Sladké brambory jsou skutečným dolem vitaminu A, obsahují také spoustu cenných prvků - najdete v nich mimo jiné hořčík, fosfor, draslík, měď a mangan .

 

BANÁN

 Banány poskytují cenné minerály: vápník, fosfor, fluor, hořčík. Jsou také zdrojem cenných vitamínů: C, B1, B2, B12, A, E. Banány jsou navíc dobrou injekcí cukrů, které dodávají sílu a zlepšují činnost těla. Ovoce obsahuje také vlákninu, která je cenná pro zdraví. V banánech je také bílkovina. Malý banán obsahuje 1,15 g bílkovin.

 

 JABLKO

 Je bohatý na vitamíny (téměř všechny přirozeně se vyskytující), minerály (železo, draslík, hořčík, zinek) a vlákninu. Vitamin C a flavonoidy v jablkách jsou antioxidanty. Bojují proti volným radikálům, které negativně ovlivňují buňky těla. Tyto antioxidanty jsou močopudné a protizánětlivé. Rovněž příznivě působí na cévy.

 

LNĚNÉ SEMÍNKO

 Zlepšuje trávicí proces. Uklidňuje podráždění trávicího traktu ochranou žaludečních stěn. Kromě toho chrání žaludek během léčby antibiotiky. Zabraňuje zácpě, ale také pomáhá při průjmech. Snižuje hladinu špatného cholesterolu. Obsahuje vitamin E, který jako antioxidant zachycuje volné radikály - má protirakovinový účinek. Je zdrojem esenciálních mastných kyselin, zejména těch ze skupiny omega 3, které podporou metabolických procesů v těle zvyšují spalování tuků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V rodinném kruhu vytváříme pamlsky, které moc chutnají našim psům a psům našich přátel. Rozhodli jsme se proto vyrábět produkty nejvyšší kvality. Dáváme do nich pouze to, co můžeme sami sníst. Snažíme se jíst zdravě a toužíme po tom, aby i naše zvířata mohli jíst stejně. Máme rádi kaše, lněné semínko, naše rodinné bylinky a koření. Proto je používáme, když tvoříme naše recepty. Základem je samozřejmě maso, to mají psi nejraději. Používáme pouze plnohodnotné produkty.

Děkujeme v jazyce vašich čtyřnožců

Lata Kita

Zpět do obchodu