Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Sprinkles LickiMat

Sprinkles je pečená drcená křupavá psí sušenka určená k posypání podložek LickiMat 150g .

Příchutě
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.1.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LickiMat
175 Kč
Kategorie: Za odměnu

LickiMat Sprinkles je drcená pečená psí sušenka vyrobená pro rychlou a pohodlnou přípravu k zabavení vašeho mazlíčka. Křupavá sušenka se rozdrtí na kousky a je připravená k posypání. Jednoduše posypejte mokrý nebo suchý LickiMat a použijte samostatně, nebo jako další vrstvu. Pro použití se všemi LickiMatkami a s interaktivními hračkami.

  • Bez pšenice, bez přidané soli, cukru nebo barviv.
  • Rychlé a pohodlné.
  • Použijte jako pamlsek nebo topper.
  • Vysoká chutnost.
  • Nízký obsah tuku a nízké kalorie.

Příchutě:

Krůtí a sladké brambory.
Ječmen, ovesné vločky, kukuřičná mouka, krůtí (sušené), hrachová mouka, lněné semínko, rostlinný olej, sladké brambory.
Bílkoviny 18%, oleje a tuky 7,5%, hrubá vláknina 4,1, anorganické látky 6,0%.

Kuře a brokolice.
Ječmen, ovesné vločky, kukuřičná mouka, kuřecí (sušené), hrachová mouka, lněné semínko, rostlinný olej, brokolice.
Bílkoviny 16,5%, oleje a tuky 4,0%, hrubá vláknina 3,0%, anorganické látky 4,1%.

Kachna a pomeranč.
Ječmen, ovesné vločky, kukuřičná mouka, kachna (sušená), hrachová mouka, lněné semínko, rostlinný olej, sušený pomeranč.
Bílkoviny 16,5%, oleje a tuky 4,0%, hrubá vláknina 3,0%, anorganické látky 4,1%.

Játra a kurkuma.
Ječmen, ovesné vločky, kukuřičná mouka, hrachová mouka, kuřecí játra (sušená), lněné semínko, rostlinný olej, kurkuma, černý pepř.
Bílkoviny 12,5%, oleje a tuky 7,0%, hrubá vláknina 3,8%, anorganické látky 4,1%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podložka LickiMat je perfektní volbou pro boj s nudou u psů nebo koček. Různé povrchy Buddy™, Playdate™ a Soother™ fungují odlišně s různými lahůdkami a jídlem. Vyzkoušejte je všechny a zjistěte, které povrchy nejlépe vyhovují vašim mazlíčkům.

LickiMat umožňuje experimentovat a objevovat oblíbené lahůdky vašeho mazlíčka. Arašídové máslo, Lata Kita Mata, mandlové máslo, jogurt, rozmačkané sardinky, dýňové pyré, drcené sušenky, na co si jen vzpomenete! Užijte si cestu objevování oblíbených zdravých lahůdek vašeho mazlíčka.

Dlouhodobé olizování malého množství dobrůtek může být velkým potěšením. Je to jednoduché a levné, skvělé do útulků, kde většina zvířat trpí chronickým stresem. Rohože LickiMat jsou také ideální pro běžný domov, kde mohou účinně potlačit ničivé chování psa, který zůstal sám doma, a tím zachránit vaše boty před okousáním :)

Tím všestrannost LickiMat nekončí. Podle veterinářů a páníčků funguje dobře při ošetřování, k uvolnění mazlíčka a odvádění pozornosti od ne vždy příjemných úkonů, jako je např. stříhání drápků, očkování, koupání a další.

Při výcviku se využívají podložky LickiMat jako pomůcka k nastolení poslušnosti psů. Fungují jako motivační odměna za dobře odvedenou práci, která dělá z výcviku zábavu.

LickiMat poskytuje příležitost servírovat zdravé svačiny pro našeho čtyřnohého přítele, nebo mu udělat skutečnou hostinu :) Když je náš pes nebo kočka nemocná a chcete jim pomoci se brzy uzdravit a posílit jejich organismus, může LickiMat pomoci při podávání vitamínů nebo léků. Domácí mazlíček si je mezi pochoutkami na podložce ani nevšimne a všechno pěkně sní. Kromě toho rohož perfektně funguje jako stimulátor chuti k jídlu.

A věděli jste, že rohože LickiMat jsou vhodné pro zmrazování? V horkém počasí nenajdete nic lepšího než „zmrzlinu“ z podložky :)

LickiMat je také skvělá miska pro hltavé pejsky, protože prodlužuje dobu konzumace jídla. LickiMat lze použít k podpoře pomalejšího krmení vašeho mazlíčka mokrým i suchým krmivem. Suché jídlo přirozeně spadá do prostorů v Buddy™ a Playdate™, zatímco vlhké jídlo lze vtlačit do podložky pomocí lžíce nebo špachtle.

LickiMat je inovativní produkt, který vynalezla australská společnost Innovative Pet Products. Hlavním cílem této společnosti je poskytovat produkty, které se starají o zdraví a pohodu zvířat. Výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů - netoxických a bezpečných a za použití nejmodernějších výrobních technik.

 

 

Zpět do obchodu