Značka: Lata Kita

Krůtí s ostropestřcem - Lata Kita

145 Kč
Momentálně nedostupné

Pochoutky se sušeným krůtím masem spolu s ostropestřcem nejen chutnají, ale také regenerují játra a stimulují sekreci žaludečních šťáv!

Kategorie: Pamlsky
Položka byla vyprodána…

Ostropestřec mariánský

SLOŽENÍ *: Ostropestřec mariánský 16% + krůtího maso 80%, + lněné semínko 4%

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a kvalitních surovin. Pochoutky se sušeným krůtím masem spolu s ostropestřcem nejen chutnají, ale i vyživují! Ostropestřec mariánský obsahuje:

  • regeneruje játra
  • čistí játra od toxinů
  • stimulují sekreci žaludečních šťáv

Přečtěte si více:

OSTRIPESTŘEC MARIÁNSKÝ - Je to tak nenápadná rostlina, jako je bodlák nebo plevel, divoce roste na polích a má neuvěřitelně široké spektrum léčivých účinků! Díky Silymarinu obsaženému v oplodí chrání buňky jater a ledvin a stimuluje je k regeneraci. Uklidňuje vedlejší účinky farmakoterapie i diabetické záněty. Ostropestřec mariánský podporuje činnost jater. Chrání jaterní buňky před absorpcí toxinů a zklidňuje diabetické záněty. Kromě toho snižuje hladinu bilirubinu a normalizuje biochemické parametry krve, které umožňují hodnocení stavu jater, srdce a svalů. Rostlina stimuluje vylučování žaludeční šťávy, díky čemuž pomáhá při žaludeční kyselosti a zlepšuje chuť k jídlu. A jak víme, preventivní „detoxikace“ těla,

* Podle filozofie Lata Kita mají lahůdky vždy více než 80% masa. Jednotlivé dávky se však mírně liší v podílu ingrediencí, protože jsou vyráběny ručně od začátku do konce. Složky však tvoří stejnou dávku zdraví a chuti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V rodinném kruhu vytváříme pamlsky, které moc chutnají našim psům a psům našich přátel. Rozhodli jsme se proto vyrábět produkty nejvyšší kvality. Dáváme do nich pouze to, co můžeme sami sníst. Snažíme se jíst zdravě a toužíme po tom, aby i naše zvířata mohli jíst stejně. Máme rádi kaše, lněné semínko, naše rodinné bylinky a koření. Proto je používáme, když tvoříme naše recepty. Základem je samozřejmě maso, to mají psi nejraději. Používáme pouze plnohodnotné produkty.

Děkujeme v jazyce vašich čtyřnožců

Lata Kita