Značka: Lata Kita

Hovězí s mrkví- Lata Kita

145 Kč
Skladem

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a kvalitních surovin. Sušené hovězí pochoutky s mrkví nejen chutnají, ale také poskytují vitamín A a snižují hladinu cholesterolu!

Můžeme doručit do:
18.5.2021
Kategorie: Pamlsky

Mrkev

SLOŽENÍ *: Mrkev + více než 80% HOVĚZÍ

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a hodnotných produktů. Sušené hovězí pochoutky s mrkví nejen chutnají, ale i vyživují! Mrkev, kterou obsahují:

  • reguluje vyprazdňování
  • stará se o zrak
  • poskytuje vitamin A
  • snižuje hladinu cholesterolu

Přečtěte si více:

Mrkev - Tato zelenina je spojena hlavně s beta-karotenem, který se stará o zrak, pomáhá také posilovat imunitu těla a zastavuje rozvoj rakovinových onemocnění. Mrkev také obsahuje další vitamíny a minerály a používá se při nedostatku vitaminu A při léčbě anémie a zánětů kůže. Zlepšuje střevní peristaltiku a bude ideální podporou pro psy s problémy s análními žlázami.

HOVĚZÍ MASO - Maso hraje zásadní roli ve stravě psů, a proto ho naše svačiny obsahují nejvíce. Kvůli našim psům by jejich maso mělo být zdravé. Mezi nejvíce doporučené patří hovězí maso. Proč? Obsahuje mnoho minerálů - fosfor, železo, zinek a selen. Hovězí maso je také zdrojem vitaminu B12 (který se v rostlinách nenachází) a vitamínů B: B2, B3, B5 a B6. Protein obsažený v hovězím masu je kompletní protein. Obsahuje všechny aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Kolagen přítomný v proteinu je nezbytný k udržení správné funkce kloubů a ovlivňuje stav pokožky srsti a drápů. Tuk je zdrojem energie, ale jsou v něm také rozpuštěny některé vitamíny. Poskytuje esenciální nenasycené mastné kyseliny.

* Podle filozofie Summer Kit mají lahůdky vždy více než 80% masa. Jednotlivé dávky se však mírně liší v podílu ingrediencí, protože jsou vyráběny ručně od začátku do konce. Složky však tvoří stejnou dávku zdraví a chuti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V rodinném kruhu vytváříme pamlsky, které moc chutnají našim psům a psům našich přátel. Rozhodli jsme se proto vyrábět produkty nejvyšší kvality. Dáváme do nich pouze to, co můžeme sami sníst. Snažíme se jíst zdravě a toužíme po tom, aby i naše zvířata mohli jíst stejně. Máme rádi kaše, lněné semínko, naše rodinné bylinky a koření. Proto je používáme, když tvoříme naše recepty. Základem je samozřejmě maso, to mají psi nejraději. Používáme pouze plnohodnotné produkty.

Děkujeme v jazyce vašich čtyřnožců

Lata Kita