Značka: Lata Kita

Hovězí s lněným semínkem - Lata Kita

145 Kč
Skladem

Přírodní ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a kvalitních surovin. Lahůdky ze sušeného hovězího masa s lněným semínkem nejen chutnají, ale podporují i trávicí a kardiovaskulární systém!

Můžeme doručit do:
18.5.2021
Kategorie: Pamlsky

Lněné semínko

SLOŽENÍ *: Lněné semínko + více než 80% hovězího masa

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy vyrobené z pečlivě vybraných a hodnotných produktů. Lahůdky ze sušeného hovězího masa s lněným semínkem nejen chutnají, ale i vyživují! Lněná semínka, která obsahují:

- podporuje práci trávicího systému

- zlepšuje práci kardiovaskulárního systému

- zajišťuje lesklou srst

Přečtěte si více:

Lněné semínko - zlepšuje trávicí proces. Uklidňuje podráždění gastrointestinálního traktu ochranou žaludečních stěn. Kromě toho chrání žaludek během léčby antibiotiky. Zabraňuje zácpě, ale také pomáhá při průjmech. Snižuje hladinu špatného cholesterolu. Obsahuje vitamin E, který jako antioxidant zachycuje volné radikály - má protirakovinový účinek. Je zdrojem esenciálních mastných kyselin, zejména těch ze skupiny omega 3, které podporou metabolických procesů v těle zvyšují spalování tuků.

HOVĚZÍ MASO - Maso hraje zásadní roli ve stravě psů, a proto ho naše svačiny obsahují nejvíce. Kvůli našim psům by maso mělo být zdravé. Mezi nejvíce doporučené patří hovězí maso. Proč? Obsahuje mnoho minerálů - fosfor, železo, zinek a selen. Hovězí maso je také zdrojem vitamínu B12 (který se v rostlinách nenachází) a vitamínů B: B2, B3, B5 a B6. Protein obsažený v hovězím masu je kompletní protein. Obsahuje všechny aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Kolagen obsažený v proteinu je nezbytný pro udržení správné funkce kloubů a ovlivňuje stav pokožky srsti a drápů. Tuk je zdrojem energie, ale jsou v něm také rozpuštěny některé vitamíny. Poskytuje esenciální nenasycené mastné kyseliny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V rodinném kruhu vytváříme pamlsky, které moc chutnají našim psům a psům našich přátel. Rozhodli jsme se proto vyrábět produkty nejvyšší kvality. Dáváme do nich pouze to, co můžeme sami sníst. Snažíme se jíst zdravě a toužíme po tom, aby i naše zvířata mohli jíst stejně. Máme rádi kaše, lněné semínko, naše rodinné bylinky a koření. Proto je používáme, když tvoříme naše recepty. Základem je samozřejmě maso, to mají psi nejraději. Používáme pouze plnohodnotné produkty.

Děkujeme v jazyce vašich čtyřnožců

Lata Kita