Značka: Lata Kita

Hovězí s dýní - Lata Kita

145 Kč
Skladem

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a kvalitních surovin. Sušené hovězí pochoutky s dýní nejen chutnají, ale i vyživují!

Můžeme doručit do:
18.5.2021
Kategorie: Pamlsky

SLOŽENÍ *: Dýně + více než 80% hovězího masa

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a zdravých produktů. Sušené hovězí pochoutky s dýní nejen chutnají, ale i vyživují! Dýně v nich obsažená:

  • má protizánětlivé vlastnosti (přírodní antioxidanty - vitamíny C a E), posiluje imunitu
  • obsahuje hořčík, fosfor, mangan a zinek pro posílení kostí
  • zlepšit stav pokožky, chlupů a drápů

HOVĚZÍ MASO - Maso hraje zásadní roli ve stravě psů, a proto ho naše svačiny obsahují nejvíce. Kvůli našim psům by maso mělo být zdravé. Mezi nejvíce doporučené patří hovězí maso. Proč? Obsahuje mnoho minerálů - fosfor, železo, zinek a selen. Hovězí maso je také zdrojem vitaminu B12 (který se v rostlinách nenachází) a vitamínů B: B2, B3, B5 a B6. Protein obsažený v hovězím masu je kompletní protein. Obsahuje všechny aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Kolagen přítomný v proteinu je nezbytný k udržení správné funkce kloubů a ovlivňuje stav pokožky srsti a drápů. Tuk je zdrojem energie, ale jsou v něm také rozpuštěny některé vitamíny. Poskytuje esenciální nenasycené mastné kyseliny.


* Podle filozofie Summer Kit mají lahůdky vždy více než 80% masa. Jednotlivé dávky se však mírně liší v podílu ingrediencí, protože jsou vyráběny ručně od začátku do konce. Složky však tvoří stejnou dávku zdraví a chuti. 

Přečtěte si více:

Názor Karoliny Hołdy - Výživová specialistka psů a koček Fakulta agrobiologie SGGW

 

Lata Kita DÝNĚ je asi můj nejoblíbenější pamlsek (mého psa taky). Dýňová semínka se neřadí mezi superpotraviny bezdůvodně. Vysoká výživová hodnota je pro ně typická. Obsahují cenné minerály jako jsou hořčík, zinek, fosfor, železo, měď a jsou také zdrojem vitamínů skupiny B a účinných antioxidantů, vitamínu E a C, které zachytávají volné radikály. Dýňová semínka jsou také zásobárnou vitamínu D, který napomáhá k dobré stavbě kostí, podporuje taktéž nervovou a svalovou soustavu. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6 zlepšují kvalitu kůže a srsti. Vysoký obsah bílkovin je další výhoda této nezvyklé superpotraviny. Obsahuje tryptofan, aminokyselinu, která je prekurzorem serotoninu - hormonu štěstí, který napomáhá psovi vyrovnat se stresovými  situacemi nebo depresivními náladami. Je důležité mít na paměti také vlákninu, která pozitivně působí na střevní mikroflóru. K tomu hovězí maso. Olej z černuchy, dlouhá léta používaný v bylinné medicíně, obsahuje mnoho zdraví prospěšných substancí, mimo jiné: ze zhruba 85 % je složen z nenasycených mastných kyselin, které tvoří: kyselina linolová (omega-6) - kolem 60 %, kyselina olejová (omega-9) - kolem 25 % a kyselina alfa-linoleová (omega-3) - kolem 1 %. Obsahuje vitamín E, beta-karoten, steroly, biotin, mnoho mikroživin a antioxidantů. Nejdůležitější sloučeninou obsaženou v oleji z černuchy je však thymochinon - součást éterického oleje semen černuchy, díky kterému olej působí proti bolesti a také chrání buňky jater a ledvin. Z výzkumů vyplývá, že thymochinon má také vliv na zpomalení růstu nádorů. Klinické studie ukazují, že způsobuje snížení hladiny glukózy, prolaktinu, triglyceridů a cholesterolu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 19.3.2021
Lata Kita DÝNĚ je asi můj nejoblíbenější pamlsek (mého psa taky). Dýňová semínka se neřadí mezi superpotraviny bezdůvodně. Vysoká výživová hodnota je pro ně typická. Obsahují cenné minerály jako jsou hořčík, zinek, fosfor, železo, měď a jsou také zdrojem vitamínů skupiny B a účinných antioxidantů, vitamínu E a C, které zachytávají volné radikály. Dýňová semínka jsou také zásobárnou vitamínu D, který napomáhá k dobré stavbě kostí, podporuje taktéž nervovou a svalovou soustavu. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin omega 3 a 6 zlepšují kvalitu kůže a srsti. Vysoký obsah bílkovin je další výhoda této nezvyklé superpotraviny. Obsahuje tryptofan, aminokyselinu, která je prekurzorem serotoninu - hormonu štěstí, který napomáhá psovi vyrovnat se stresovými situacemi nebo depresivními náladami. Je důležité mít na paměti také vlákninu, která pozitivně působí na střevní mikroflóru. K tomu hovězí maso. Olej z černuchy, dlouhá léta používaný v bylinné medicíně, obsahuje mnoho zdraví prospěšných substancí, mimo jiné: ze zhruba 85 % je složen z nenasycených mastných kyselin, které tvoří: kyselina linolová (omega-6) - kolem 60 %, kyselina olejová (omega-9) - kolem 25 % a kyselina alfa-linoleová (omega-3) - kolem 1 %. Obsahuje vitamín E, beta-karoten, steroly, biotin, mnoho mikroživin a antioxidantů. Nejdůležitější sloučeninou obsaženou v oleji z černuchy je však thymochinon - součást éterického oleje semen černuchy, díky kterému olej působí proti bolesti a také chrání buňky jater a ledvin. Z výzkumů vyplývá, že thymochinon má také vliv na zpomalení růstu nádorů. Klinické studie ukazují, že způsobuje snížení hladiny glukózy, prolaktinu, triglyceridů a cholesterolu.

V rodinném kruhu vytváříme pamlsky, které moc chutnají našim psům a psům našich přátel. Rozhodli jsme se proto vyrábět produkty nejvyšší kvality. Dáváme do nich pouze to, co můžeme sami sníst. Snažíme se jíst zdravě a toužíme po tom, aby i naše zvířata mohli jíst stejně. Máme rádi kaše, lněné semínko, naše rodinné bylinky a koření. Proto je používáme, když tvoříme naše recepty. Základem je samozřejmě maso, to mají psi nejraději. Používáme pouze plnohodnotné produkty.

Děkujeme v jazyce vašich čtyřnožců

Lata Kita