Značka: Lata Kita

Hovězí s červenou řepou - Lata Kita

145 Kč
Skladem

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a kvalitních surovin. Sušené hovězí pochoutky spolu s červenou řepou nejen chutnají, ale také posilují imunitu a přispívají k odstranění volných radikálů!

Můžeme doručit do:
18.5.2021
Kategorie: Pamlsky

Červená řepa

SLOŽENÍ *: červená řepa + více než 80% hovězího masa

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a hodnotných produktů. Sušené hovězí pochoutky spolu s červenou řepou nejen chutnají, ale i vyživují! Červená řepa, kterou obsahují:

  • posiluje imunitu
  • přispívá k odstranění volných radikálů
  • odkyseluje tělo

Přečtěte si více:

ŘEPA - Další přírodní prostředek s blahodárným účinkem na celé tělo. Betanin obsažený v řepě pomáhá odstraňovat volné radikály a chrání tělo před rakovinou. Řepa má hematopoetický účinek - předchází anémii a také podporuje léčbu leukémie. Posilují imunitu, zejména proti virovým onemocněním. Měly by být také podávány psům, kteří bojují s hypertenzí - dusičnany přítomné v řepě zvyšují koncentraci oxidu dusnatého v krvi, který je zodpovědný za regulaci tlaku. Co jiného? Řepa pomáhá odkyselit organismus díky jejím zásadotvorným vlastnostem, normalizuje hladinu cholesterolu, odstraňuje homocystein, jehož vysoká koncentrace vede k srdečním onemocněním. 

 

HOVĚZÍ MASO - Maso hraje zásadní roli ve stravě psů, a proto ho naše svačiny obsahují nejvíce. Mezi nejvíce doporučené patří hovězí maso. Proč? Obsahuje mnoho minerálů - fosfor, železo, zinek a selen. Hovězí maso je také zdrojem vitaminu B12 (který se v rostlinách nenachází) a vitamínů B: B2, B3, B5 a B6. Protein obsažený v hovězím masu je kompletní protein. Obsahuje všechny aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Kolagen přítomný v proteinu je nezbytný k udržení správné funkce kloubů a ovlivňuje stav pokožky srsti a drápů. Tuk je zdrojem energie, ale jsou v něm také rozpuštěny některé vitamíny. Poskytuje esenciální nenasycené mastné kyseliny.

* Podle filozofie Summer Kit mají lahůdky vždy více než 80% masa. Jednotlivé dávky se však mírně liší v podílu ingrediencí, protože jsou vyráběny ručně od začátku do konce. Složky však tvoří stejnou dávku zdraví a chuti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

V rodinném kruhu vytváříme pamlsky, které moc chutnají našim psům a psům našich přátel. Rozhodli jsme se proto vyrábět produkty nejvyšší kvality. Dáváme do nich pouze to, co můžeme sami sníst. Snažíme se jíst zdravě a toužíme po tom, aby i naše zvířata mohli jíst stejně. Máme rádi kaše, lněné semínko, naše rodinné bylinky a koření. Proto je používáme, když tvoříme naše recepty. Základem je samozřejmě maso, to mají psi nejraději. Používáme pouze plnohodnotné produkty.

Děkujeme v jazyce vašich čtyřnožců

Lata Kita