Značka: Lata Kita

Hovězí s mořskými řasami - Lata Kita

145 Kč
Skladem

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a kvalitních surovin. Sušené hovězí pochoutky s mořskými řasami nejen chutnají, ale také obsahují jód s mnoha vitamíny a odstraňují toxiny z těla!

Můžeme doručit do:
18.5.2021
Kategorie: Pamlsky

SLOŽENÍ *: Mořské řasy více než 80% hovězího masa

Přírodní a ručně vyrobené pamlsky pro psy z pečlivě vybraných a zdravých produktů. Sušené hovězí pochoutky s mořskými řasami nejen chutnají, ale i vyživují! Mořské řasy, které obsahují:

  • zdroj potřebných prvků: zinek, fluor, fosfor, měď, hořčík, mangan, vápník, draslík a železo.
  • bohatý zdroj jódu a vitamínů
  • regulovat krevní tlak
  • odstranit toxiny
  • chrání střeva před nadměrnou absorpcí tuků a cukrů

Přečtěte si více:

MOŘSKÉ ŘASY - Zdá se, že fanoušci omlazujících krémů a sushi jsou zpočátku obeznámeni s hodnotami mořských řas. Jsou bohatým zdrojem prvků, jako je zinek, fluor, fosfor, měď, hořčík, mangan, vápník, draslík a železo. Mořské řasy obsahují velké množství jódu, poskytují mnoho vitamínů: beta-karoten, tj. Provitamin A, vitamíny skupiny B a vitamíny C, E, K a PP. Můžete dělat dlouhé eseje o divech mořských řas, ale nejdůležitější je, jak to všechno přispívá ke zdraví našich zvířat. Mořské řasy chrání srdce - regulují krevní tlak a obsahují vlákninu, která chrání před nadměrným vstřebáváním tuků a cukrů ve střevech, což se promítá do normalizace hladin glukózy a cholesterolu. Rovněž přispívají k odstraňování toxinů z těla. Je to také přírodní prostředek na hubnutí, pokud by váš mazlíček chtěl zhubnout, postarejte se kromě zvýšení počtu procházek také o jeho stravu. Řasy podporují pocit sytosti po jídle a regulují trávicí systém. Navíc jód v nich obsažený urychluje rozpouštění tuků v těle.

HOVĚZÍ MASO - Maso hraje zásadní roli ve stravě psů, a proto ho naše svačiny obsahují nejvíce. Kvůli našim psům by jejich maso mělo být zdravé. Mezi nejvíce doporučené patří hovězí maso. Proč? Obsahuje mnoho minerálů - fosfor, železo, zinek a selen. Hovězí maso je také zdrojem vitaminu B12 (který se v rostlinách nenachází) a vitamínů B: B2, B3, B5 a B6. Protein obsažený v hovězím masu je kompletní protein. Obsahuje všechny aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Kolagen přítomný v proteinu je nezbytný k udržení správné funkce kloubů a ovlivňuje stav pokožky srsti a drápů. Tuk je zdrojem energie, ale jsou v něm také rozpuštěny některé vitamíny. Poskytuje esenciální nenasycené mastné kyseliny.


* Podle filozofie Summer Kit mají lahůdky vždy více než 80% masa. Jednotlivé dávky se však mírně liší v podílu ingrediencí, protože jsou vyráběny ručně od začátku do konce. Složky však tvoří stejnou dávku zdraví a chuti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V rodinném kruhu vytváříme pamlsky, které moc chutnají našim psům a psům našich přátel. Rozhodli jsme se proto vyrábět produkty nejvyšší kvality. Dáváme do nich pouze to, co můžeme sami sníst. Snažíme se jíst zdravě a toužíme po tom, aby i naše zvířata mohli jíst stejně. Máme rádi kaše, lněné semínko, naše rodinné bylinky a koření. Proto je používáme, když tvoříme naše recepty. Základem je samozřejmě maso, to mají psi nejraději. Používáme pouze plnohodnotné produkty.

Děkujeme v jazyce vašich čtyřnožců

Lata Kita