Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ferribiella Kulatá chladící podložka pro psy

Žádné zmrazování! Dopřejte pejskovi v horkých letních dnech chladivé potěšení. Chladící podložka která absorbuje tělesné teplo a postupně zvíře osvěžuje, čímž mu pomáhá předcházet úpalu.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
590 Kč
Kategorie: Ostatní

Použítí

Aktivuje se tlakem těla a díky netoxickému chladivému gelu uvnitř vydrží po dlouhou dobu. Není potřeba voda, ani zmrazování, pro dobití podložky stačí zatřepat. Lehká a pohodlná na nošení, ideální na doma i cestování

Přibalte na dovolenou se psem chladící podložku!

Každé léto je čím dál tím teplejší a pejsci to nesou velmi těžce. Obyčejný psí pelech ho nezchladí, chce to něco lepšího... Karimatka naplněná chladivým gelem poslouží jak na dovolené v tropech, tak při lenošení na zahradě nebo v rozpáleném paneláku.

Máte vetší plemeno, buldočka či mopse? To jsou pejsci obzvláště citliví na teplo. Nenechte je ve vedru trápit.

Parametry:

Rozměry: Ø 70 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu