Kalkulátor optimální krmné dávky
Spočítejte si optimální krmnou dávku pro Vašeho mazlíčka.

Ferribiella Kulatá chladící podložka pro psy

Dopřejte pejskovi v horkých letních dnech chladivé potěšení! Chladící podložka pro psy Ferribiella je ideální nejen pro prázdninový relax na dovolené, ale kdykoliv, kdy by mohlo pejskovi hrozit přehřátí. Navíc je tak stylová!

Můžeme doručit do:
24.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Ferribiella
590 Kč
Kategorie: Ostatní

Přibalte na dovolenou se psem chladící podložku!

Každé léto je čím dál tím teplejší a pejsci to nesou velmi těžce. Obyčejný psí pelech ho nezchladí, chce to něco lepšího... Karimatka naplněná chladivým gelem poslouží jak na dovolené v tropech, tak při lenošení na zahradě nebo v rozpáleném paneláku.

Máte vetší plemeno, buldočka či mopse? To jsou pejsci obzvláště citliví na teplo. Nenechte je ve vedru trápit.

Parametry:

Rozměry: Ø 70 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Ferribiella je výsledkem letité lásky ke zvířatům. Albert a Carmen Avontovi vybudovali společnost, která je pojmem na mezinárodním trhu, ze železářství. Už více než 30 let neúnavně zkoumají a vyvíjí nové a nové produkty tak, aby byly němé tváře co nejspokojenější. Nyní k tomu navíc přispívají i syn Alexandr a dcera Genny.

Rozsáhlé sídlo společnosti najdete v severozápadní Itálii ve strategické poloze mezi Piemontem a Lombardií. Páteř společnosti tvoří 50 zaměstnanců. Ferribiella zásobí více než 2 tisíce obchodů v Itálii a má 26 obchodních zástupců. Nabízí služby na celém poloostrově od severu k jihu včetně ostrovů a spolupracuje s mnoha distributory v Evropě i ve světě. Jsme hrdí na to, že jedním z nich je i BiBi FOOD.

Zpět do obchodu